Jungle Cubes

Android Cihazlar İçin Renk Eşleştirme Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 34 MB
  • Version 1.38.01
  • Dil İngilizce
  • Firma Pocket Play Lab Limited
Jungle Cubes; android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz, renkli küpleri eşleştirmeye çalışacağınız, çok eğlenceli bir beceri oyunudur.

Jungle Cubes; farklı renkteki küpleri eşleştirmeye çalışacağınız, oldukça eğlenceli, elinizden bırakamayacağınız bir beceri oyunudur.

Oyunda, farklı renklerdeki küpleri elinizle çapraz, yanlara doğru ve aşağı yukarı kaydırarak, 3 ve daha fazla şekilde eşleştirip patlatmaya çalışacaksınız. Oyunun benzerlerine göre avantajı, kaydırma yönlerinin çeşitliliği ve birden fazla sıra kaydırma yapabilmeniz. Oyunda verilen görevleri, belirli hamle sayısıyla gerçekleştirerek bölüm geçiyorsunuz. Belli sayıda bölümden sonra özel görevleri gerçekleştirmeniz gerekiyor. 4 ve daha fazla sayılı renk eşleştirmelerinizde bonuslar ve özel hamle yapabilen küplere sahip olabiliyorsunuz.

Oyunda görevleri tamamlamak için 5 can hakkına sahipsiniz. Yeni canları kazanabilmek için yaklaşık 30 dk. beklemeniz gerekiyor ancak isterseniz, ücret ödeyerek can ve çeşitli yardımcı araçlar satın alabilirsiniz. İsterseniz Facebook hesabınızla giriş yaparak, arkadaşlarınızla yarışabilir ve yardımlaşabilirsiniz. 

Jungle Cubes; oyun tarzıyla, renkli arka planları ve eğlenceli grafikleriyle, renk eşleştirme oyunları severlerin çok seveceği türden bir oyun. İyi eğlenceler.

Daha Fazla Göster
Jungle Cubes indir
DİĞER SÜRÜMLER